Nasz zespół

Zarząd i osoby wspomagające

Magdalena Ankiersztejn – Bartczak

Prezes Zarządu, doktor nauk społecznych, pedagog, edukator seksualny, socjolog, certyfikowany konsultant, doradca i edukator HIV/AIDS (uprawnienia nadane przez Krajowe Centrum ds.AIDS agendę Ministra Zdrowia). Członek Civil członek Europejskiego Towarzystwa Naukowego AIDS (EACS) i Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS. Członek Zespołu Wojewody Mazowieckiego ds. Programu HIV oraz Komisji Dialogu Społecznego w Urzędzie Miasta st. Warszawy. Koordynator dwóch punktów konsultacyjno-diagnostycznych w Warszawie, gdzie bezpłatnie i anonimowo wykonywane są badania w kierunku HIV, kiły i HCV. Od lat zaangażowana naukowo i społecznie w działania na rzecz osób żyjących z HIV. Autorka wielu publikacji i programów edukacyjnych. Laureatka „Czerwonej Kokardki”.

Agnieszka Górecka

Wiceprezes Zarządu pedagog, edukator seksualny, certyfikowany konsultant, doradca i edukator HIV/AIDS (uprawnienia nadane przez Krajowe Centrum ds.AIDS agendę Ministra Zdrowia). Od wielu lat prowadzi zajęcia z zakresu edukacji zdrowotnej dla młodzieży i dorosłych. Współautor publikacji dotyczących tematyki zdrowia i bezpieczeństwa. Doradca w punkcie testowania w kierunku HIV. Laureatka „Czerwonej Kokardki”.

Agata Kwiatkowska

Członek zarządu, politolog, specjalista zdrowia publicznego. Założycielka Forum Redukcji Szkód przy Katedrze Psychiatrii WUM oraz członkini Polskiego Towarzystwa Badań nad Uzależnieniami. W latach 2006-2008 zdobywała doświadczenie zawodowe w instytucjach europejskich w Brukseli, związana z Service Protestant de la Jeunesse (SPJ) oraz placówką l’ASBL „Notre Abri”, w Polsce m.in w Fundacji United Way Poland, Społecznym Komitecie ds. AIDS, Polskiej Siecie Polityki Narkotykowej, Fundacja Redukcji Szkód oraz redakcji magazynu POLITYKA. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Europejskiej Akademii Dyplomatycznej. Autorka kampanii społecznych Projekt Test,  Pokolenie Minus, Manifest 50, Pozytywni oraz Apel do Parlamentarzystów.

Najnowsze Projekty

Wsparcie dla par

WSPARCIE DLA PAR Oferujemy bezpłatną terapię dla par jedno- i dwupłciowych +/- i +/+ w nurcie systemowym. Zapraszamy pary, które między innymi: doświadczają różnorodnych trudności, konfliktów, oddalają się od siebie; pragną lepiej zrozumieć siebie wzajemnie; pragną...

Jeśli masz pytania prosimy o kontakt

Jesłi jestes zainteresowany współpracą to chętnie odpowiemy na wszytkie pytania.
Napisz do Nas