Nasz zespół

Zarząd i osoby wspomagające

Magdalena Ankiersztejn – Bartczak

Prezes Zarządu, doktor nauk społecznych, pedagog, edukator seksualny, socjolog, certyfikowany konsultant, doradca i edukator HIV/AIDS (uprawnienia nadane przez Krajowe Centrum ds.AIDS agendę Ministra Zdrowia). Członek Civil Society Forum przy Komisji Europejskiej, członek Europejskiego Towarzystwa Naukowego AIDS (EACS) i Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS. Koordynator Forum Zdrowia przy Wojewodzie Mazowieckim. Członek Komisji Dialogu Społecznego w Urzędzie Miasta st. Warszawy. Koordynator punktu konsultacyjno-diagnostycznego w Warszawie, gdzie bezpłatnie i anonimowo wykonywane są badania w kierunku HIV. Od lat zaangażowana naukowo i społecznie w działania na rzecz osób żyjących z HIV. Autorka wielu publikacji
i programów edukacyjnych. Laureatka „Czerwonej Kokardki”.

Agnieszka Górecka

Wiceprezes Zarządu pedagog, edukator seksualny, certyfikowany konsultant, doradca i edukator HIV/AIDS (uprawnienia nadane przez Krajowe Centrum ds.AIDS agendę Ministra Zdrowia). Od wielu lat prowadzi zajęcia z zakresu edukacji zdrowotnej dla młodzieży i dorosłych. Współautor publikacji dotyczących tematyki zdrowia i bezpieczeństwa. Doradca w punkcie testowania w kierunku HIV. Laureatka „Czerwonej Kokardki”.

Agata Kwiatkowska

Członek zarządu, politolog, specjalista zdrowia publicznego. Założycielka Forum Redukcji Szkód przy Katedrze Psychiatrii WUM oraz członkini Polskiego Towarzystwa Badań nad Uzależnieniami. W latach 2006-2008 zdobywała doświadczenie zawodowe w instytucjach europejskich w Brukseli, związana z Service Protestant de la Jeunesse (SPJ) oraz placówką l’ASBL „Notre Abri”, w Polsce m.in w Fundacji United Way Poland, Społecznym Komitecie ds. AIDS, Polskiej Siecie Polityki Narkotykowej, Fundacja Redukcji Szkód oraz redakcji magazynu POLITYKA. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Europejskiej Akademii Dyplomatycznej. Autorka kampanii społecznych Projekt Test,  Pokolenie Minus, Manifest 50, Pozytywni oraz Apel do Parlamentarzystów.

Najnowsze Projekty

„Korzystam z sieci, żyję poza siecią” – warsztaty psychoedukacyjne skierowane do uczniów klas V-VII szkół podstawowych oraz klas II-III gimnazjów z województwa mazowieckiego.

W ramach projektu „Korzystam z sieci, żyję poza siecią” od sierpnia 2017 Fundacja Edukacji Społecznej zrealizuje kolejne warsztaty psychoedukacyjne skierowane do uczniów klas V-VII szkół podstawowych oraz klas II-III gimnazjów z województwa mazowieckiego. Celem...

Jeśli masz pytania prosimy o kontakt

Jesłi jestes zainteresowany współpracą to chętnie odpowiemy na wszytkie pytania.
Napisz do Nas